(0352)42-30-60, (067)351-44-63

Пн-Пт 9.00-17.00, Сб - 09.00-13.00

Вікна улюбленого кольору та відтінку!

pokraska-okon-pvh-v-omske2

Вимоги до дизайну приміщень змінюються з часом. Сьогодні навіть самим незначним деталям інтер’єру приділяється особлива увага. Наприклад, можна вибрати пластикові вікна, які ідеально впишуться в інтер’єр – тобто не звичайні конструкції банального білого кольору, а кольорові вікна ПВХ, які крім яскравості і неординарності, володіють і іншими корисними властивостями.

Як виготовляються кольорові вікна ПВХ?

Кольорові металопластикові вікна – це конструкції з кольоровим профілем.

Так як профіль ПВХ пофарбувати стандартним способом неможливо, його колір змінюють за допомогою різних способів:

1) ламінування

У цьому випадку металопластикові вікна покривають спеціальною плівкою, виготовленої з міцного і особливо стійкого матеріалу, який довго зберігає колір і яскравість.

2) лакування і фарбування профілю акриловими фарбами.

У порівнянні зі звичайними білими конструкціями ПВХ, кольорові вікна виглядають більш стильно й естетично. Крім того, вони відрізняються більшою довговічністю: покриття, що наноситься на профіль, дозволяє досягнути високої стійкості вікон до температурних коливань, механічних пошкоджень та інших факторів навколишнього середовища, які можуть негативно вплинути на їх стан. Такі вікна можна обробляти самими звичайними миючими засобами – покриття від цього не страждає. В результаті, віддавши перевагу кольоровим вікнам, Ви отримуєте конструкції, які надовго збережуть бездоганний зовнішній вигляд і корисні властивості.

Сьогодні виготовлення кольорових пластикових вікон – це популярна і затребувана послуга. Достатньо тільки,  вибрати профіль і підібрати колір, в який його потрібно пофарбувати. Важливою перевагою кольорових вікон є те, що вони здатні вписатися в будь-який інтер’єр за умови грамотного підбору потрібного відтінку для профілю.

В цілому ж, можна виділити наступні переваги кольорових вікон перед звичайними:

  • Стійкість до механічних пошкоджень.

Фарби і плівки, що використовуються при виробництві кольорових вікон, дозволяють підвищити показники стійкості конструкції до механічних впливів. На поверхні таких віконних систем рідше залишаються подряпини, тріщини та інші ушкодження.

  • Стійкість до ультрафіолетового випромінювання.

При фарбуванні пластикових вікон застосовуються спеціальні фарби, які не тільки довго зберігають первинний колір, але також є стійкими до ультрафіолетового випромінювання і перепадів температур. Аналогічними властивостями володіють і ламіновані вікна.

  • Довговічність.

Як показує практика, незалежно від способу виробництва (фарбування або ламінування) кольорові вікна здатні прослужити приблизно 20 років. Після цього буде потрібно тільки оновити лаковане покриття або плівку.

  • Стійкість до температурних перепадів.

Атмосферні явища не нашкодять таким вікнам навіть у тому випадку, якщо профіль пофарбований зовні будівлі і постійно піддається впливу дощу, снігу або вітру.

  • Естетичність і дизайн.

Кольорові вікна ПВХ вкрай відрізняються від звичайних пластикових аналогів оригінальністю, яскравістю і неповторністю.

Які є колірні рішення і чи можна міняти колір вікон?

Як було зазначено вище, в числі переваг, якими володіють кольорові пластикові вікна, значиться їх естетичність. Вона забезпечується різними варіантами кольорів і відтінків, які можуть бути обрані Вами при замовленні. І якщо ще кілька років тому альтернативи білим пластиковим вікнам не існувало, то сьогодні завжди можна замовити виготовлення конструкцій з профілем практично будь-якого кольору.

Колірні рішення для віконних конструкцій різні. У каталогах кольорів нашої компанії Ви без зусиль знайдете і яскраві відтінки, і пастельні тони, а також колірні рішення, що імітують деревину. Останній варіант користується особливою популярністю через свою практичність (адже такі деревні відтінки підходять практично до будь-якого інтер’єру) і солідність. Дійсно, відрізнити кольорові вікна з профілем «під дерево» від стандартних дерев’яних конструкцій можна тільки на близькій відстані.

Але крім імітації дерев’яних поверхонь, існує велика кількість інших колірних рішень, як однотонних, так і кольорових. І якщо ламінування дещо обмежує споживача у виборі відтінків, то за допомогою фарбування можна отримати профіль практично будь-якого кольору.

Виготовлені на власній лінії з ПВХ профілів, вікна компанії «Панорама» мають високу стійкість до атмосферних факторів.

Залиште коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов´язкові поля позначені *

Модерацію коментарів ввімкнено. Можливо знадобиться трохи часу, щоб Ваш коментар з’явився.

Copyright © 2015. Всі права захищено. Фабрика вікон ТМ "Панорама". При використанні матеріалів посилання на сайт обов’язкове.

Scroll to Top