(0352)42-30-60, (067)351-44-63

Пн-Пт 9.00-17.00, Сб - 09.00-13.00

Програма енергозбереження “Тепла оселя”

На сьогодні державою здійснюються заходи щодо стимулювання населення до ефективного використання енергетичних ресурсів та термомодернізації власного житла. Зокрема, держава компенсує до 70% суми кредиту, залученого на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів. АБ “УКРГАЗБАНК” є одним із уповноважених банків щодо реалізації державної програми з енергозбереження. У свою чергу ТОВ «Панорама» виступила партнером АБ «УКРГАЗБАНК» у реалізації кредитної програми для фізичних осіб “Тепла оселя”.

image description

Цільове спрямування кредиту:

-для одноквартирних житлових будинків (домоволодіння,індивідуальні житлові будинки та садиби):вікна з двокамерними енергоефективними склопакетами (з енергозберігаючим склом);

-для квартир у багатоквартирних житлових будинках (квартири, таунхаузи): вікна з двокамерними енергоефективними склопакетами (з енергозберігаючим склом);

Суб’єкт кредитування: фізичні особи, які отримують доходи, як наймані працівники або як пенсіонери(в т.ч. працюючі пенсіонери) та фізичні особи,які отримують доходи від власного бізнесу (як підприємці), але кредитуються як фізичні особи (надалі ФОП).

Вимоги до клієнтів: вік позичальника від 21 до 65 років на момент закінчення строку кредиту;стаж роботи на останньому місці роботи для найманих працівників – від трьох місяців(для працездатних осіб); для ФОП- від 1,5 років.

Термін кредитування – від 1 до 3 років. Кредит надається на суму від 1000 до 50000 грн., процентна ставка – 24,5% річних, одноразова комісія банку – 3% від суми кредиту. Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України відшкодовує частину суми кредиту до 70%. За детальною інформацією звертайтесь у відділення АБ «УКРГАЗБАНК» за адресою м.Тернопіль, вул. Метрополита Андрія Шептицького,1. Тел: (0352) 47-60-36.

Залиште коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов´язкові поля позначені *

Copyright © 2015. Всі права захищено. Фабрика вікон ТМ "Панорама". При використанні матеріалів посилання на сайт обов’язкове.

Scroll to Top