(0352)42-30-60, (067)351-44-63

Пн-Пт 9.00-17.00, Сб - 09.00-13.00

Якісні пластикові вікна та двері – економічно вигідне рішення!

Практичність, довговічність, оптимальне співвідношення ціни і терміну служби забезпечили широту застосування віконних і дверних конструкцій з ПВХ.

Якісні пластикові вікна та двері – економічно    вигідне рішення!Встановити металопластикові вікна та двері від компанії «Панорама» можна в будь-якій будівлі: квартирі, офісі, магазині, у тому числі, в дитячих установах, так як наші вікна екологічно безпечні для здоров’я людини.

Вибір пластикових вікон виправданий також для виробничих приміщень, так як підвищена стійкість конструкції до механічних пошкоджень роблять їх незамінними там, де така вірогідність висока.

Установка вікон ПВХ зі спеціальним протиударним склом та протизламною фурнітурою – відмінне рішення для приватних будинків. Вони захистять від несанкціонованого проникнення та забезпечать збереження майна.

Фабрика вікон “Панорама”, як професійний виробник металопластикових вікон впевнена, що при використанні якісних комплектуючих для виготовлення вікон ПВХ та дотриманні простих правил по догляду, їх термін експлуатації – більше 20 років.

Залиште коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов´язкові поля позначені *

Модерацію коментарів ввімкнено. Можливо знадобиться трохи часу, щоб Ваш коментар з’явився.

Copyright © 2015. Всі права захищено. Фабрика вікон ТМ "Панорама". При використанні матеріалів посилання на сайт обов’язкове.

Scroll to Top