Warning: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' conflicts with 'zlib output compression' in /home/panor110/public_html/wp-content/plugins/wp-http-compression/wp-http-compression.php on line 30

Warning: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' conflicts with 'zlib output compression' in /home/panor110/public_html/wp-content/themes/builder/header.php on line 1
Cистема Hebe-Schibe |

(0352)42-30-60, (067)351-44-63

Пн-Пт 9.00-17.00, Сб - 09.00-13.00

Cистема Hebe-Schibe

hs-1
hs-4
hs-3
5

     Напевно кожен з нас хоча б раз мріяв, знаходитися в приміщенні, бачити що відбувається ззовні: міська метушня з висоти пташиного польоту, а може красивий вигляд на місцеву природу – ліс, море,  гори… Деякий час назад це здавалося неможливим, але сьогодні система Hebe-Schibe втілить  всі Ваші бажання в реальність. Встановивши її Ви зможете бачити скрізь стіни і, більш того, легким рухом руки відкрити стулку і стати ближче до природи за «стіною». Hebe-Schibe фактично заміняє цілу стіну, забезпечуючи високі теплоізоляційні властивості.

                Найкраще місце для встановлення «розсудки» Hebe-Schibe – вихід в зелену зону, сад, на балкон, терасу і берег моря. З Hebe-Schibe – світ як на лодоні.

Підйомно-розсувна система Hebe-Schibe володіє цілим рядом переваг:

1. ВЕЛИКІ РОЗМІРИ

Підйомно-розсувна система Hebe-Schibe може бути дуже великих розмірів, що неможливо для звичайних дверей. Довжина конструкції досягає 12 м. і складається з «глухих» і «рухомих» стулок в різних комбінаціях, кількість яких може коливатися від 2 до 4.

2. НИЗЬКИЙ ПОРІГ

Дуже низький поріг (26,6 – 49 мм) – це дуже зручно так як площа будинку плавно переходить в сад, на терассу.

3. ЗАХИСТ ВІД ХОЛОДУ

Підйомно-розсувна система Hebe-Schibe захищає від холоду надійніше ніж звичайні двері з ПВХ.

4. БЕЗШУМНА РОБОТА

Стулки-портали системи розсуваються безшумно і дуже легко. Для того щоб привести розсувну створу в дію, достатньо просто підняти опустити і зафіксувати ручку вниз. Не дивлячись на її масивність, стулку Hebe-Schibe легко відкривають навіть маленькі діти.

5. ЗАХИСТ ВІД ЗЛОМУ.

Розсувні двері завдяки можливості встановлення проти зламної фурнітури і броньованого засклення являються надійним захистом житла від злому, вандалізму, застосування підслуховуючи приладів, застосування вогнепальної зброї і навіть вибуху.

Copyright © 2015. Всі права захищено. Фабрика вікон ТМ "Панорама". При використанні матеріалів посилання на сайт обов’язкове.

Scroll to Top