(0352)42-30-60, (067)351-44-63

Пн-Пт 9.00-17.00, Сб - 09.00-13.00

Металопластикові двері ціна

Дверні конструкції повинні відповідати ряду вимог, таких як міцність, безпека, зносостійкість, високий рівень теплозахисту. Вони встановлюється в будівлях громадського призначення і в приватних заміських будинках. Така широка сфера застосування обумовлюється різноманітністю зовнішнього вигляду і конфігурацій.

Металопластикові двері ціна  для офісних приміщень та приватних будинків

Для виготовлення дверної системи використовують ПВХ профіль з трьома камерами. Усередині вмонтований армований каркас, який забезпечує необхідну міцність. Дверні системи в офісах і громадських приміщеннях відчувають інтенсивне навантаження, тому при виборі типу конструкції враховується прохідність будівлі. У будь-якому випадку металопластикові двері ціна на них дещо вища, адже такі системи оснащені посиленими петлями, що забезпечують довгий термін служби.металопластикові двері ціна

металопластикові двері ціна

Металопластикові двері ціна  для приватного будинку залежать від багатьох параметрів: розміри полотна, марка профілю, клас фурнітури, вид склопакета.

Одностулкові вхідні двері

Дверима з однією стулкою користуються в якості вхідних груп, як в приватних будинках, так і в торгових центрах, офісних комплексах і адміністративних будівлях.

Двостулкові вхідні двері

Залежно від розміру дверного отвору, стулки можуть бути як однаковими по ширині, так і асиметричними. Переважно в таких випадках одна стулка є робочою і використовується для проходу, а друга стулка фіксується і відкривається лише в разі потреби, наприклад, для пронесення великогабаритних предметів.

Різноманітність металопластикові двері ціна не обмежується тільки конфігураціями. Ламінування пластикового профілю дозволяє надати полотну будь-який колір. Скло також можна видозмінити, наприклад, затонувавши його, додавши декоративну розкладку або вставивши художній вітраж. Якщо Ви не бачите майбутній будинок без дверного полотна зі склом, але і хочете його убезпечити, можна зупинити вибір на ударостійкому або броньованому склі.

Для замовлення зателефонуйте в наш офіс, і наші менеджери детально проконсультують Вас про металопластикові двері ціна, можливі варіанти конфігурації і комплектації. При необхідності Ви завжди можете запросити нашого замірника, який проведе всі необхідні виміри, після чого Вам буде підготовлений остаточний розрахунок вартості замовлення.

Залиште коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов´язкові поля позначені *

Модерацію коментарів ввімкнено. Можливо знадобиться трохи часу, щоб Ваш коментар з’явився.

Copyright © 2015. Всі права захищено. Фабрика вікон ТМ "Панорама". При використанні матеріалів посилання на сайт обов’язкове.

Scroll to Top