(0352)42-30-60, (067)351-44-63

Пн-Пт 9.00-17.00, Сб - 09.00-13.00

Металопластикові конструкції

Вікна або двері, зроблені з полівінілхлориду (ПВХ), хімічно інертної речовини, придатної до п’ятикратної переробки, називаються металопластиковими конструкціями. До складу ПВХ – профілю входять різні добавки, що визначають стійкість до ультрафіолетових променів, зміни температури навколишнього середовища, атмосферних опадів.

металопластикові конструкціїМеталопластикові конструкції – це екологічно чистий продукт,

що є безпечним для людини та навколишнього середовища  і визнаний придатним до використання в будівництві.

Безперечно, дерев’яні вікна та двері красиві і романтичні. А ще – менш практичні і низькоекономічні. Їх треба фарбувати, крім того, вони схильні до гниття і мають слабку пожежостійкість. До того ж металопластикові конструкції не по зубам жодним комахам, які так люблять ласувати дерев’яними віконними рамами або дверним полотном.металопластикові конструкції

Металопластикові конструкції  з алюмінію останнім часом набувають все більшої популярності. Це стало можливим завдяки появі «теплих» алюмінієвих вікон, які добре утримують тепло в приміщенні завдяки спеціальним термовставкам. Властивості цього легкого і водночас міцного металу дозволяють надавати виробу нестандартні форми, і використовувати його для виконання складних проектів – створення панорамного скління і еркерів.

Компанія «Панорама» – це надійний виробник всіх видів металопластикових конструкцій, послугами якої багато років користуються мешканці нашого міста та сусідніх областей. У нас покупець зможе замовити та придбати металопластикові конструкції – вікна, двері чи розсувні системи будь-якої складності в широкій гаммі кольорів.

Компанія «Панорама» – це:

  • Гарантія якості на всю продукцію;
  • Оперативна доставка і якісна установка;
  • Можливість безкоштовно викликати замірника;
  • Знижки постійним клієнтам.

Консультанти нашого магазину завжди раді допомогти клієнтові вибрати металопластикові конструкції, які найкраще підійдуть саме йому або записати його на проведення безкоштовних замірів. Зателефонуйте сьогодні, щоб дізнатися подробиці, і отримати знижку на своє замовлення.

Залиште коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов´язкові поля позначені *

Модерацію коментарів ввімкнено. Можливо знадобиться трохи часу, щоб Ваш коментар з’явився.

Copyright © 2015. Всі права захищено. Фабрика вікон ТМ "Панорама". При використанні матеріалів посилання на сайт обов’язкове.

Scroll to Top