(0352)42-30-60, (067)351-44-63

Пн-Пт 9.00-17.00, Сб - 09.00-13.00

Металопластикові вікна ціна

Фактори ціноутворення при виготовленні металопластикових вікон

У процентному співвідношенні вартість вікон ПВХ виглядає приблизно наступним чином:

80% – вартість профілів і склопакетів;

10-15% – вартість фурнітури;

5-10% – виготовлення та встановлення підвіконь, відкосів, відливів.Металопластикові вікна ціна

Також в бюджет повинна бути закладена ціна установки і монтажу вікон ПВХ, додаткові послуги (доставка конструкцій на об’єкт, демонтаж старих конструкцій, установка антимоскітних сіток, грат, систем мікропровітрювання, вивезення сміття і т. д.).

Металопластикові вікна ціна формується під дією декількох чинників. По-перше, на неї часто впливає сезон. Крім того, ціна на склопакети в пластиковому вікні залежить від моделі і, звичайно ж, від якості виконання. Пластикові вікна за низькими цінами – не завжди вигідний варіант, оскільки в такому випадку може страждати якість товару. Компанія «Панорама» – це унікальна можливість замовити високоякісні металопластикові вікна ціна яких строго фіксована. Тому наші клієнти завжди знають, у скільки обійдеться заміна вікон, і можуть детально планувати свої витрати. Ми допоможемо Вам вибрати вікно і розрахувати його вартість.

Від чого ще залежить металопластикові вікна ціна:

  • ширина і кількість повітряних камер;
  • вибір склопакета також впливає на кінцеву ціну металопластикових вікон, він може бути тонованим, дзеркальним, з візерунком чи вітражем;
  • металопластикові вікна ціна залежить ще від типу фурнітури, форми (стандартне прямокутне вікно, або фігурне нестандартне), наявності ламінації (кольоровий або білий профіль);
  • способу відкриття профілю;
  • типу аксесуарів (ручки з замками і без, петлі і т.д.).

Металопластикові вікна цінаКожен наш клієнт може підібрати матеріали для скління котеджу, квартири, офісу, складу, магазину під свій бюджет. Послуга скління включає:

заміри дверного отвору – замірник виїжджає на об’єкт до оформлення договору;

виготовлення і доставку профільної системи – все упаковано, захищене від пошкоджень;

демонтаж старих рам;

монтаж профілю, відливу;

регулювання фурнітури.

Доставка і монтаж виконується протягом 1 дня. Наші монтажники строго дотримуються вимог технології установки та використовують лише сертифіковані матеріали.

Залиште коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов´язкові поля позначені *

Модерацію коментарів ввімкнено. Можливо знадобиться трохи часу, щоб Ваш коментар з’явився.

Copyright © 2015. Всі права захищено. Фабрика вікон ТМ "Панорама". При використанні матеріалів посилання на сайт обов’язкове.

Scroll to Top