(0352)42-30-60, (067)351-44-63

Пн-Пт 9.00-17.00, Сб - 09.00-13.00

Нестандартні конструкції

Підкреслити індивідуальність будівлі, імідж компанії або оригінальний смак домовласника допомагають пластикові вікна та двері нестандартної форми. У монтажі вони складніше типових конструкцій, тому установку пластикових вікон чи дверей нестандартних розмірів слід довіряти тільки професіоналам. У нашій компанії Ви можете замовити виготовлення нестандартних конструкцій з ПВХ, їх доставку на об’єкт і монтаж.

Нестандартні конструкції

В основі наших конструкцій – кращі профілі європейської якості. Ми поставляємо одинарні, подвійні, теплі склопакети, використовуємо різне скло (вітражне, протиударне, матове), виготовляємо нестандартні конструкції з білого або кольорового ПВХ.

Пластик зручно трансформувати до отримання необхідної конфігурації. Це дозволяє нам пропонувати віконні профілі будь-яких габаритів і форм. Найчастіше у нас замовляють круглі, у вигляді арок, трикутників, трапецій нестандартні конструкції. Наші фахівці можуть виконати і комбіновану конструкцію – складається з модулів різних конфігурацій.

Нестандартні конструкції складної форми – незамінний інструмент для втілення сміливих архітектурних ідей.

 Однак тільки при правильному виготовленні та встановленні вони можуть надійно заповнити віконний або дверний проріз і довгі роки повноцінно виконувати свої функції.

Ми враховуємо всі особливості нестандартних конструкційНестандартні конструкції

Нестандартні пластикові вікна та двері прикрашають будівлі, надають будинкам оригінальний вигляд і неповторний стиль, але при плануванні і їх виробництві слід враховувати особливості таких нестандартних конструкцій, що впливають на їх функціональні і експлуатаційні якості.

При виробництві нестандартних конструкцій, тобто вікон та дверей,  форма яких відрізняється від прямокутника, важливий точний вимір, а також ретельний прорахунок навантажень на вікно при подальшій експлуатації, що з легкістю забезпечать фахівці компанії «Панорама».

Залиште коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов´язкові поля позначені *

Модерацію коментарів ввімкнено. Можливо знадобиться трохи часу, щоб Ваш коментар з’явився.

Copyright © 2015. Всі права захищено. Фабрика вікон ТМ "Панорама". При використанні матеріалів посилання на сайт обов’язкове.

Scroll to Top