(0352)42-30-60, (067)351-44-63

Пн-Пт 9.00-17.00, Сб - 09.00-13.00

Розсувні двері Тернопіль

Розсувні двері – незвичайне рішення, що дозволяє вирішити цілий ряд завдань. Різноманіття декоративних і колірних рішень (поряд з продуманою конструкцією) дозволяє творити справжнє дизайнерське чудо на обмеженій площі (і не тільки). Їх можна встановити в приватному будинку, в квартирі або в офісі – розсувні двері Тернопіль будуть скрізь доречні.розсувні двері Тернопіль

Залежно від розмірів дверного отвору і особливостей приміщення, Ви можете купити розсувні двері з однією стулкою, двома, трьома і навіть чотирма, а вже варіантів їх обробки – хоч греблю гати!

З точки зору дизайну інтер’єру, розсувні двері Тернопіль – просто знахідка. Завдяки їм можна не тільки заощадити простір у вузьких коридорах і на невеликих площах, але вдало зонувати великий простір і скорегувати його при необхідності.

Особливості розсувних дверей

Головна особливість розсувних дверей полягає в їх конструкції. При відкриванні їх стулки зміщуються паралельно стіні по направляючих, відкриваючи дверний проріз. Це дуже зручно, оскільки простір по обидва боки дверного отвору залишається незадіяним і його можна використовувати на свій розсуд.

Переваги, якими володіють розсувні двері Тернопіль

При правильному підході дверні конструкції розсувного типу здатні стати незамінним елементом будь-якого приміщення і важливою складовою дизайну його інтер’єру.

Коли не вистачає місцярозсувні двері Тернопіль

Розсувні двері Тернопіль  – можливість істотної економії простору. Їм (на відміну від розпашних дверей) не потрібно місце для того, щоб відкрити дверний прохід. Це актуально не тільки для малогабаритних приміщень, але і для вузьких проходів і коридорів, місць, де дверний проріз межує зі сходами і в ряді інших випадків.

Для зонування

Мода на відкритий простір диктує свої умови, тому нерідко можна зіткнутися з не дуже приємними явищами, коли запахи з кухні просочують в студії буквально все. У цьому випадку монтаж розсувних дверей Тернопіль – оптимальне рішення. Після того, як процес приготування їжі завершено, – двері можна відкотити в різні боки, створивши єдиний простір.

Для відновлення простору

 Невисоке приміщення може виглядати набагато вище завдяки правильно підібраним розсувним дверям. Наприклад, приміщення з низькою стелею «виросте» вгору, якщо встановити в ньому розсувні двері Тернопіль на всю висоту замість стандартних 205 см. Причому, така корекція можлива і в плані ширини приміщення.

Великогабаритний дверний проріз завжди виглядає вражаюче: завдяки йому приміщення виглядає більш урочистим і великим. Він додає в нього повітря і світла. З розсувними дверима все буде виглядати зовсім інакше й інтер’єр всього приміщення заграє по-новому.

Залиште коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов´язкові поля позначені *

Модерацію коментарів ввімкнено. Можливо знадобиться трохи часу, щоб Ваш коментар з’явився.

Copyright © 2015. Всі права захищено. Фабрика вікон ТМ "Панорама". При використанні матеріалів посилання на сайт обов’язкове.

Scroll to Top