(0352)42-30-60, (067)351-44-63

Пн-Пт 9.00-17.00, Сб - 09.00-13.00

Розсувні системи

Основними перевагами розсувних систем вікон і дверей ПВХ є:

  1. Панорамний вид. Дають можливість змоделювати внутрішній простір таким чином, щоб навколишній і внутрішній світ стали одним цілим, будучи розділені лише ідеально прозорими склопакетами, а велика площа скління дозволить насолодитися видом з вікна.
  1. Здатність пропускати по максимуму сонячне світло. Проникнення максимальної кількості сонячного світла і чудові тепло-звукоізолюючі властивості склопакетів розсувних систем забезпечать максимально комфортне середовище в Вашому домі.
  1. Естетичний зовнішній вигляд і економія простору. Розсувні системи несуть в собі чимале естетичне навантаження, облагороджуючи екстер’єр та інтер’єри будівлі і, в порівнянні з розпашними конструкціями, збільшують корисну площу;
  1. Захист від взлому. Фурнітура розсувних систем допоможе забезпечити надійний захист від взлому.
  1. Модульність. Передбачається можливість як базової комплектації, так і дооснащення додатковими функціональними опціями (протизламні пристрої, мікроліфти, блокування самозахлопування і ін.).

Установка розсувних систем зробить Ваше приміщенні набагато світлішим і просторішим!

Розсувні системи

Невагомі на вид стулки, завдяки конструкції фурнітури, легко і безшумно ковзають по направляючих. Якщо стулки занадто великі і важкі, то на них встановлюються додаткові ролики, покликані розподіляти навантаження, а це значно збільшує їх термін служби.

Розсувні системи, не дивлячись на свою легкість, дуже міцні і надійні.

Профіль зсередини має сталеве армування по всьому периметру, завдяки чому можна виготовити розсувні конструкції практично будь-яких розмірів.

Розсувні системи

Розсувні міжкімнатні перегородки впишуться в будь-який інтер’єр: від Лофту до Провансу. Адже можливості по їх декоруванню практично не обмежені!

Пластикові розсувні системи можуть піддаватися ламінації, яка забезпечить їм текстуру дерева і не тільки.

У нашому офісі Ви можете отримати більш детальну консультацію і подивитися зразки розсувних систем.

Залиште коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов´язкові поля позначені *

Модерацію коментарів ввімкнено. Можливо знадобиться трохи часу, щоб Ваш коментар з’явився.

Copyright © 2015. Всі права захищено. Фабрика вікон ТМ "Панорама". При використанні матеріалів посилання на сайт обов’язкове.

Scroll to Top