Warning: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' conflicts with 'zlib output compression' in /home/panor110/public_html/wp-content/plugins/wp-http-compression/wp-http-compression.php on line 30

Warning: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' conflicts with 'zlib output compression' in /home/panor110/public_html/wp-content/themes/builder/header.php on line 1
Виробництво |

(0352)42-30-60, (067)351-44-63

Пн-Пт 9.00-17.00, Сб - 09.00-13.00

Виробництво

В сучасному віконному виробництві вибір обладнання має вирішальне значення, яке в майбутньому буде впливати на Вашу успішну роботу. Компанія Панорама  для виробництва металопластикових конструкцій використовує обладнання турецької компанії KABAN-MAKINA.

Компанія KABAN-MAKINA є одним з світових лідерів серед виробників обладнання для виробництва ПВХ вікон і конструкцій з алюмінієвого профілю. Салім Кабан заснував компанію в 1986 році. Обладнання для ПВХ компаній почала виробляти з 1989 року. Конструкторський талант Саліма Кабана забезпечив обладнанню KABAN швидке визнання на турецькому ринку.

Постійно збільшуючи потужності ,ступінь автоматизації виробництва і якість виробленого обладнання компанія KABAN з 1998 року вийшла на світовий ринок віконного обладнання. З 1998 по 2003 рік компанія KABAN успішно досягла рівня світових стандартів якості виробленого обладнання для виробництва алюмінієвих вікон і вікон з ПВХ. Якість своїх станків компанія KABAN підтвердила спочатку сертифікатом ISO 9001, а потім і ISO 2000. Були отримані сертифікати СЕ для 13 станків, а також сертифікати відповідності України. Компанія KABAN-MAKINA пройшла довгий та складний шлях розвитку. Почавши з виробництва одноголовочних зварювальних станків, сьогодні компанія серійно виробляє високопродуктивні центри порізки і фрезерування ПВХ профілю, а також зварювально-зачисні центри. Обладнання KABAN – це надійність і висока якість роботи.

Copyright © 2015. Всі права захищено. Фабрика вікон ТМ "Панорама". При використанні матеріалів посилання на сайт обов’язкове.

Scroll to Top