Надійність і якість з 2002 року

ТОВ "Панорама" працює на ринку світлопрозорих конструкцій з 2002 року і є одним з найбільш активних учасників, що стрімко розвивається ринку ПВХ в Західній Україні.

Виклик замірника

Найпростіший спосіб підібрати ідеальне рішення для Вашої домівки.

Місія компанії

Успішна робота по створенню якісних виробів і послуг, що сприяють поліпшенню якості життя людей. Ми несемо відповідальність за результат своєї роботи. Це - один з основних принципів політики компанії.

Якісний сервіс

Наша компанія не тільки продає надійні і сучасні пластикові вікна, але і надає якісні сервісні послуги європейського рівня. Матеріали для виготовлення пластикових вікон і дверей успішно проходять випробування на міцність, довговічність і морозостійкість.

Виробництво

Власна виробнича база, яка опирається на групу висококваліфікованих співробітників, дозволяє виробляти та встановлювати високоякісні пластикові вікна і завойовувати репутацію одного з лідерів на ринку і надійного партнера.

Більше про виробництво

Виробництво

Контроль якості

Продукція компанії відповідає всім українським стандартам і ще більш жорстким європейським нормам якості. Фахівці нашої компанії працюють з кожним клієнтом індивідуально. ми враховуємо всі зауваження наших клієнтів, саме тому - наші вікна ПВХ створюють тепло і затишок Вашого будинку на довгі роки.

Наші сертифікати

Контроль якості

01
Високий професіоналізм всіх працівників

02.
Надійне партнерство
03.
Гарантія на вироби

04.
Багатоступенева система контролю якості