Протизламна
фурнітура

Вікно спочатку для власника визначається фурнітурою і тільки нею. Всі інші фактори мають величезну важливість, але вступають в гру на наступних етапах, а якщо фурнітура не надійна, то в процесі експлуатації це проявляється відразу. По суті, яка різниця скільки камер має профіль або склопакет, якщо вікно насилу відкривається або не відкривається зовсім?

Але найголовніше, на чому б хотілося загострити Вашу увагу - це безпека вікна - як її можна досягти?

Ви вважаєте своє вікно безпечним? А хочете дізнатися, як можна зламати Ваше вікно без спеціальних інструментів менше, ніж за 7 секунд? Тоді відео нижче - спеціально для Вас!

Подивіться, а потім ми поговоримо, як можна захистити себе і свій будинок!

Чим відрізняється звичайне
вікно від противозламного?

Звичайне вікно відкривається ззовні звичайними інструментами - наприклад, викруткою. Вона вбивається між рамою і стулкою та при натисканні фурнітурна цапфа піднімається вище відповідної планки, виходячи із зачеплення. Правоохоронні органи повідомляють, що у фахівця на це йде від п'яти до восьми секунд. Слідів практично не залишається. Злодій всередині, вікно знову закрите, ззовні все виглядає невинно. Для того, щоб уникнути подібної ситуації, існує фурнітура з грибоподібними цапфами.

Грибок знаходиться в зачепленні, і підняти його неможливо. Його можна тільки зламати. Для цього, однак, необхідний інструмент іншого рівня - з викруткою тут робити нічого. Та й прикладенні зусилля повинні бути такі як вага легкового автомобіля. Проблема в тому, що проникнення в приміщення теж поділяється на категорії - найпоширеніший вид злодійства, як це не дивно, це злодійство спонтанне - тобто пошук, де що погано лежить. Від такого зломщика можна захиститися звичайними грибоподібними цапфами. Якщо ж поставлена мета проникнути саме в це приміщення (квартиру, будинок, офіс), логічно припустити, що зломщик придивляється до об'єкта і підбирає інструмент. Але в будь-якому випадку полегшувати йому завдання нерозумно. На будь-який тип злому є відповідний захист - господар помешкання сам повинен оцінювати привабливість об'єкта для зловмисників. Аргументи на кшталт «можна розбити скло» критики не витримують - по-перше, треба розбити, по-друге, витягнути скло зі склопакета (хто стикався з цим, знає, як це важко), а щоб в отвір не засунули руку і не провернули ручку, цю саму ручку не китайську потрібно встановлювати, та солідно і закривати на ключ. В автомобілі скло набагато легше розбити, проте жодного разу не зустрічав людини, яка на цій підставі не закривала б двері. Проблема, на мій погляд, криється в інертності мислення та нерозумінні того, що сьогоднішні пластикові вікна насправді з точки зору безпеки набагато слабкіші старих, що встановлювалися за радянських часів. Прийшов час задуматися.

Основні елементи протизламного вікна

Основні елементи
протизламного вікна
Верхня і нижня посилені петлі
Запираюча грибовидна цапфа
Посилена відповідна планка
Ручка з ключем

МАСО — розумна
безпека

Компанія МАСО пропонує ринку систему i.S. (Intelligent Sicherheit - розумна безпека). У чому ж полягає гарантія безпеки і чому вона розумна?

01.
Безпека.
Нарощування безпеки можливо по рівнях - в обов'язку можна включати один, два, три та більше елементів - до повної периметральної обв'язки. Всі елементи сумісні між собою.
02.
Рухомість елементів.
Цапфа рухлива і має підстроювання
під фальцлюфт +/- 2 мм.
03.
Надійність від взлому.
Вузол перекидання (горизонтальний відкидний замок) має дві цапфи - рухливу замикаючу і ковану перекидаючу. Цапфа, що відповідає за опір злому вільна від навантаження поздовжньої осі до настання моменту цього самого злому.
04.
Регулювання елементів.
Цапфи обов'язково мають регулювання
на притискання.
05.
Точність обладнання.
Обладнати вікно можна і після здачі клієнту - за його бажанням, всі деталі, включаючи відповідні планки, співпадуть.
06.
Додаткові елементи.
Деякі елементи мають поєднані функції - наприклад, вікно можна обладнати елементом безпеки та при цьому додатково багатоступеневим провітрюванням.

Ще один важливий
аргумент про MACO

Купуючи вікно з фурнітурою МАСО, Ви можете бути впевнені, що купуєте саме австрійську фурнітуру - виробництв на території інших країн у МАСО просто немає.

Отже, що ми маємо? Нове вікно, укомплектоване сучасним механізмом, що дозволяє відкривати, відкидати і провітрювати Ваше житло, надійно закривати. Крім цього з його допомогою можна додатково захистити Ваш будинок від злому.

І все-таки давайте розглянемо це докладніше, якими ж споживчими властивостями повинна відрізнятися фурнітура?

Гарантія на фурнітуру

Кожна фурнітура має гарантійний термін служби. У хорошій фурнітури це десять років або 60.000 циклів (як у автомобіля - за віком і по пробігу)

антизламна фурнітура

Способи відкривання

Сучасні вікна бувають двох типів відкривання - поворотні, і поворотно-відкидні. Рекомендуємо брати поворотно-відкидні - різниця в ціні невелика, але значно зручніше. Проміжні положення при відкриванні - так зване «щілинне провітрювання», воно ж «мікропровітрювання». Потрібно відзначити, що основна перевага такого механізму в тому, що він дозволяє раціонально організувати повітрообмін і уникнути скупчення конденсату.
антизламна фурнітура

Наявність блокування

Зручна річ, оскільки дозволяє не думати, куди крутити ручку - вона буде заблокована у всіх напрямках, крім потрібного. Особливо зручно при зміні з положення «перекинуто» в положення «відкрито» - дуже заманливо просто повернути ручку, без блокувальника може трапитись неприємний сюрприз у вигляді випала і повислої на ножицях стулки. У хорошій фурнітурі є два блокувальника.

Виклик замірника

Найпростіший спосіб підібрати ідеальне рішення для Вашої домівки.