Виробництво компанії Panorama

ТОВ ПАНОРАМА – це стабільна компанія, яка динамічно розвивається та забезпечує надання високої якості послуг у сфері метало-пластикових конструкцій.

ПАНОРАМА користується заслуженою довірою і високою репутацією серед клієнтів та партнерів, що досягнуто завдяки виконанню своїх зобов’язань перед клієнтами та партнерами, чітким дотриманням вимог, наявністю потужної матеріально-технічної бази, висококваліфікованим керівникам, інженерам та робітникам різних спеціальностей.
Професіоналізм, цілеспрямованість, відповідальність – головні складові загальної характеристики компанії.
Успішно розвиваючись в умовах зростаючої конкуренції на українському ринку, ми постійно вдосконалюємо свій виробничий і технічний потенціал, використовуємо передові методи роботи.

Основними напрямками діяльності є – виготовлення та монтаж якісних метало-платикових та алюмінієвих конструкцій. Крім цього, ми співпрацюємо з банками які надають теплі кредити для громадян
Основна мета компанії – постійне збільшення обсягів виробництва якісних конструкцій, що відповідає сучасним технологіям виробництва, та потребам потенційних покупців, зберігаючи при цьому доступну вартість.
Принцип компанії – постійне прагнення до виходу на нові рівні технічного та ділового розвитку. Залучення нових партнерів у сфері будівництва, та тісної співпраці з ними.

Короткий екскурс виробництвом

Обладнання KABAN – це надійність і висока якість роботи

development-slide
development-slide
development-slide
development-slide
development-slide

01
Високий професіоналізм всіх працівників

02.
Надійне партнерство
03.
Гарантія на вироби

04.
Багатоступенева система контролю якості