Виклик замірника

Найпростіший спосіб підібрати ідеальне рішення для Вашої домівки.

Розсувні алюмінієві системи – поєднання надійності та комфорту

Розсувні алюмінієві системи – поєднання надійності та комфорту.
Розсувні алюмінієві системи – це затребувані у сфері сучасного будівництва конструкції, за допомогою яких вирішують багато важливих завдань в зовнішньому і внутрішньому склінні приміщень. Оскільки попит на розсувні алюмінієві системи зростає, і їм знаходять все більше застосування, ми розширюємо асортимент і пропонуємо найновіші розробки в цій галузі.

Типи розсувних алюмінієвих конструкцій:

Алюмінієві розсувні конструкції розрізняються за ступенем теплопровідності і діляться на “холодні” і “теплі”.

“Холодні” не оснащені ізоляційним термомостом. Відповідно, їх зазвичай застосовують для створення перегородок всередині приміщення. Їх відрізняє легкість, витонченість ліній, простота збирання та експлуатації, доступна ціна.
“Теплі” мають у своєму складі поліамідні термоізоляційні вставки різного розміру і відрізняються за ступенем теплопровідності. Такі алюмінієві системи використовують вже для зовнішнього скління. Це можуть бути балкони, вікна житлових будинків, веранди.
За способом відкривання розсувні конструкції теж відрізняються і діляться на кілька видів:

Паралельно-зсувні. Стулки в них “ковзають” по направляючим за допомогою встановлених роликів.
В залежності від ширини отвору, це може бути рама з однією або двома, трьома направляючими. Стулки можуть бути як відкривними, так і перебувати в статичному положенні за допомогою спеціальних стопорів.
Підйомно-зсувні алюмінієві системи. Відкривання в них здійснюється не лише у сторону, а й вгору. Стулки в підйомно-зсувній конструкції піднімаються і плавно “ковзають” по паралельним направляючим за допомогою спеціального механізму, який забезпечує роботу частин, що відкриваються.