Похило-розсувна система

Похило-зсувна фурнітура МАСО призначена для зручного та безпечного оснащення високих конструкцій великої площі з ПВХ, дерева та дерево-алюмінію з вагою стулки до 200 кг. У програмі поставок є три різні системи, що мають єдину ФУРНІТУРНУ основу у вигляді периметральної обв’язки, яка може також пропонуватися в спеціальному корозійностійкому виконанні TRICOAT-Plus. Всі ці фурнітурні системи досить просто монтуються і мають просте регулювання по висоті в рухомих каретках.

Можливе оснащення похило-зсувної системи функцією зламостійкості і СЕ-сертифікацією
Регулювання рухомих кареток по висоті здійснюється за допомогою ключа TX-торкс.
Накладки в широкій колірній гамі спільно зі спеціально розробленою ручкою SKB-Z
Також в розпорядженні є повна програма монтажних шаблонів.

Похило-розсувна система

SKB-S – Стандартна система

Даний варіант фурнітури забезпечує ручне відкривання і закривання стулок вагою до 160 кг з ПВХ, дерева та дерево-алюмінію. Відступ від рами становить 125 мм, що дозволяє використовувати стулку з широкого профілю, в яку можна встановити двокамерний склопакет.

Плавний безшумний хід стулок

SKB-SE – Система з автоматичною фіксацією стулки в відкидному положенні

Фурнітура забезпечує ручне відкривання і закривання стулок вагою до 160 кг з ПВХ, дерева та дерево-алюмінію. Відступ від рами становить 125 мм, що дозволяє встановити двокамерний склопакет.

Легкість і простота експлуатації

SKB-Z – Система з автоматичним втягуванням стулки

Даний варіант фурнітури забезпечує автоматичне відкривання, відкидання і закривання стулки за допомогою повороту ручки. При цьому вага стулки з ПВХ, дерева та дерево-алюмінію може досягати 200 кг.

Економія вільного місця

Виклик замірника

Найпростіший спосіб підібрати ідеальне рішення для Вашої домівки.