Підвіконня Danke Standard

STANDARD від Данке — новий стандарт якості звичайного підвіконня! Тепер підвіконня з шершавою поверхнею в минулому, вони швидко втрачають зовнішній вигляд, розсихаються і стають непридатними через подряпини та плями. «Недорого» не означає «неякісно»! Підвіконня економкласу може служити довго, якщо це — STANDARD.

Виклик замірника

Найпростіший спосіб підібрати ідеальне рішення для Вашої домівки.

01

Теплі кремові відтінки і тонкий малюнок турецького мармуру не залишать байдужими цінителів естетики. М’які кольори декору Creme de Turque уособлюють затишок і благополуччя.

02

Насичений відтінок і чудова текстура коричневого дубу, що майстерно втілені в декорі Lalbero Bruno, створюють атмосферу стабільності та комфорту. Цей декор гарно поєднується з ламінованим профілем вікна і гармонійно доповнює виконані в теплих тонах інтер’єри.

03

Це – лаконічна прикраса інтер’єру. Lalbero Classico гармонійно доповнить ламіновані металопластикові та дерев’яні вікна, він стане ненав’язливим кольоровим акцентом у інтер’єрі.

04

Акуратний і лаконічний декор Lucido Bianco створено для тих, хто віддає перевагу традиційним однотонним поєднанням, але у той же час висуває високі вимоги до чистоти і якості кольору.

Danke – європейська якість, український затишок

Білий матовий

Підвіконня Danke

Білий матовий

Класичний білий колір з глянцевою шовковистою фактурою поверхні – оптимальне рішення для будь-якого інтер’єру.

Мармур

Мармур

Підвіконня Danke

Мармур

Класичний сірий мармур є універсальним у застосуванні, він благородний і ніколи не втрачає актуальності.

Золотий дуб

Золотий дуб

Підвіконня Danke

Золотий дуб

Насичений відтінок і чудова текстура золотий дуб, що майстерно втілені в декорі Lalbero Bruno, створюють атмосферу стабільності та комфорту.

Виклик замірника

Найпростіший спосіб підібрати ідеальне рішення для Вашої домівки.