Трикамерний склопакет

30.04.2020

Трикамерний склопакет – це нерозбірна конструкція, що складається з чотирьох листів скла, між якими простір поділений дистанційними рамками. Вони заповнені розрідженим повітрям або інертним газом (аргоном), що перешкоджає появі конденсату та не дає склу запотівати.

Конструкція трикамерного склопакету герметична, так що пил туди теж не проникне. А осушене повітря або аргон відрізняються низьким коефіцієнтом теплопровідності, тому все тепло залишається в житловому приміщенні.

Це є оптимальним вибором для власників квартир на жвавих вулицях. Склопакети з трьома повітряними камерами, вбудованими в профіль, характеризуються такими перевагами:

  • Відмінна теплоізоляція;
  • Практично повна ізоляція від шуму.

Крім перерахованих вище переваг, трикамерний склопакет володіє наступними перевагами:

  • Відсутність конденсату при дуже низьких температурах (до -50°С);
  • Наявність спеціального герметика, нанесеного по всьому периметру склопакета. Завдяки цьому забезпечується хороший захист від попадання пилу і вологи всередину конструкції;
  • Використовується міцніша і дорога фурнітура, оскільки більша вага виробу впливає на її довговічність;
  • Хороша стійкість до механічних пошкоджень. Розбити трикамерний склопакет досить важко, що можна вважати додатковим захистом приміщення від несанкціонованого проникнення.

Кому потрібні трикамерні вікна з ПВХ

Кому потрібні трикамерні вікна з ПВХ

Якщо говорити про теплоізоляцію, то останнім часом з’явилися двокамерні склопакети ПВХ зі спеціальним енергозберігаючим покриттям і потовщеним зовнішнім склом, що в деякій мірі наближають їх до показників енергозбереження трикамерних склопакетів.

Але що стосується звукоізоляції, то ефективність цих двох рішень не до порівняння. Тому трикамерні пластикові вікна в галасливих містах та мегаполісах є найпрактичнішим виходом. Саме вони дозволяють навіть тим, хто живе на найжвавіших центральних вулицях або людям, чиї вікна виходять на проїжджу частину з величезним потоком автомобілів, при поверненні додому чути тільки тишу.

Якщо у вас виникають запитання про доцільність вибору трикамерних склопакетів, звертайтеся до співробітників нашої компанії по телефону (0352)42-30-60 або (067)351-44-63.

Всі новини